Polecane przez pomocnika

Polecane miejsca, usługi itp.

Dział Polecane – na tej stronie znajdziecie informację na temat polecanych miejsc, usług, sklepów, gastronomii itp. Wiadomo że każdy ma swój gust i inne spojrzenie na świat Ja chce Wam przedstawić mój i przy tym pomóc zarówno tym którzy czegoś poszukują oraz tym którzy coś oferują.

Nie jest to miejsce reklam, Nie jest to dział sponsorowany. Wszystkie miejsca, osoby czy firmy które tutaj zamieszczam znam Ja osobiście (lub moja Małżonka) i mieliśmy z nimi można powiedzieć namacalny kontakt Sprawdziłem je osobiście i mogę z czystym sumieniem polecić. Sprawdziłem to nie znaczy ze specjalnie jechałem sprawdzić dane miejsce, tylko gdy miałem potrzebę to skorzystałem 🙂

Są to moje osobiste opinie oraz polecenia. Jeżeli uważam, że coś jest naprawdę warte polecenia to trafia właśnie do tego działu na tą listę.

Lodziarnia Vincent

Wszystkie te miejsca znajdują się na terenie Rzeszowa lub też najbliższej okolicy. Dzięki temu może będzie to jakimś wsparciem w ich lokalnej działalności. W końcu trzeba dbać o lokalne biznesy i wspierać w ciężkich czasach (choćby dobrym słowem)

Może komuś się przyda taka rozpiska i rzetelna opinia. Może akurat ktoś poszukuje jakiejś usługi czy lokalu i ta lista pomoże mu wybrać odpowiednie miejsce.

Jest to lista z podziałem na różne kategorie jak np. Gastronomia, Nocleg, Transport, Sklepy: spożywka, tekstylia, techniczne itp., Usługi różne, itp.

Lista polecanych

Gastronomia

Jeszcze nic, ale niebawem coś się pojawi 😉

Transport

Jeszcze nic, ale niebawem coś się pojawi 😉

Sklepy

Jeszcze nic, ale niebawem coś się pojawi 😉